علت گرم نشدن منبع دوجداره

علت گرم نشدن منبع دوجداره یکی از مواردی، که بسیار آزار دهنده میباشد. و سرد شدن آب گرم مصرفی موتورخانه ها می باشد زیرا مخصوصاً وقتی که هوا سرد است.

و اما در بسیاری از موارد به سادگی می‌توان علت سر شدن آب منبع انبساط در موتورخانه را رفع کرد. زیرا نیاز به تعمیر شوفاژ و وسایل گرمایشی موتورخانه نمی باشد.

علت گرم نشدن منبع دوجداره

اما گاهی مواقع این مشکل به سادگی رفع نمی شود و به یک متخصص در زمینه موتورخانه و تعمیر پکیج و شوفاژ نیاز می باشد.

اما ما میخواهیم به شما بگویم دلیل سرد شدن آب گرم مصرفی موتورخانه چیست علت گرم نشدن منبع دوجداره چیست؟

راهنمایی علت گرم نشدن منبع دوجداره :

اولین مورد برای راهنمایی می توانیم به شما  بگوییم این است که پیش از این که تعمیرکار موتورخانه را فرا بخوانید خودتان هواگیری را انجام دهید در بسیاری از موارد این کار باعث گرم شدن شوفاژ موتورخانه می شود و نیازی به تعمیر کار نیست.

علت گرم نشدن منبع دوجداره

علت سرد شدن آب گرم مصرفی موتورخانه :

 ۱- سطح آب کم است

 ۲- دیگ بخار برق ندارد

 ۳- احتیاج دیگ بخار به رسوب گیری 

 ۴- آب ورودی به دیگ قطع شده است

 ۵- خرابی ترموستات

 ۶- شمعک خاموش شده است

 ۷- مشکل در سیستم احتراق

به کمک نقشه موتورخانه می توانید عیب یابی موتورخانه را انجام دهید :

قبل از شروع به کار در موتورخانه حتماً نقشه موتورخانه را نگاه کنید این کار باعث می شود که اجزای مختلف آن را بشناسید و بتوانید سریعتر مشکل را پیدا و شاید رفع نمایید.

و اگر با دیدن نقشه موتورخانه باز هم از قسمت های آن اطلاعاتی پیدا نکردید پس با یک تعمیرکار تماس بگیرید چرا که ممکن است خسارت های ناخواسته را به موتورخانه تاسیسات وارد نمایید.

سوالات متداول درباره منبع دوجداره

در این صفحه سوالات متداول در زمینه منبع دوجداره، منبع کویل دار، منبع با کویل مس، منبع آب گرم، منبع آب سرد، منبع شوفاژ و دیگر محصولات و خدمات شوفاژ مخزن برای شما در نظر گرفته شده است و می توانید موارد زیرا به دقت مطالعه نمایید و اما در صورت نیاز به پاسخگویی به این سوالات با شماره های موجود در این سایت تماس گرفته شود و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
و امیدواریم بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم نماییم.